Haberler : Duyurular

Havuz Modelleri Çevre ile Uyumlu Hale Geliyor

23.12.2020

Havuz modelleri farklılık gösterir. Bundan dolayı model yapısı ve çevresindeki dekorasyona göre kaplama yöntemleri değişir. Liner gerçekleştirecek olan çalışanlarımız dilerseniz size farklı renk ve modelleri sunmaktadır. Bu sayede ortam ile bütünlük sağlayacak bir havuz sistemi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda çarpıcı modeller ile mevcut yaşam alanınıza farklı bir hava da oluşturabilmek mümkündür. 

 

Havuz modelleri ne olduğu fark etmeksizin firma olarak müşterilerin bütçelerine uygun her modeli barındırmaktayız. Talepleriniz bizler için çok önemli olduğundan boyutları ne olduğu önemli olmadan üretimi gerçekleştiriyoruz. Sadece havuz yapımı değil aynı zamanda havuz dekorasyonu konusunda da yardımcı oluyoruz. Sahip olduğumuz havuz modelleri ile sizlere çevreye duyarlı farklı seçenekler sunmaktayız.

 

Liner kaplama sadece hijyenik açıdan değerlendirmek doğru olmamaktadır. Gerçekleştirilecek olan kaplama yöntemi ile eski betonarme havuz modelleri de farklı bir havaya sahip olabilmektedir. Yenilemeye gerek kalmadan taban ve çevresinde sağlanacak olan uygun kaplama yöntemleri görüntüsünde farklılığı beraberinde getirecektir. Bu sayede kısa sürede bir değişim ortaya koyulacaktır. 

WhatsApp chat