Arma Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı
Paylaş

Hakkımızda

Sayfayı İncele

Hakkımızda

Sektörde hep ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternatif çözümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı...

Sektörde hep ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternatif çözümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı, teknik ile performansı, tecrübe ile güveni ve estetik anlayışını bir arada tutmayı esas edinen Arma Havuz Sistemleri ilk olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayal ettiği şekil ve boyuttaki havuzlara 3-7 gün içerisinde kavuşmalarını, yaşam alanlarına değer katmalarını veya müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun projeyi sunarak, müşterilerimizi havuz sahibi yapmayı ilke edindik.
 
Havuz satış, montaj, inşaat, satış sonrası, servis ve yedek parça güvencesini ilk olarak 10 yıl garanti ile birleştirdik. Bugün 10 yıl garanti süresini tamamlamış ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaktayız. Arma Havuz, konusunda tecrübeli satış ekibi ile yaşanabilecek sorunlara karşı 7/24 hazırlıklı teknik kadrosu, sunduğu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli sayesinde, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmayı sürdürmektedir. Arma Havuz Sistemlerini seçerken, Profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir, hayallerinizi dilediğinizce şekillendire bilirsiniz. Sahip olacağınız havuz ile ilgili tüm standart ve detayları açıkça görebilir, kötü sürprizler yaşamazsınız. 
 
Sektördeki liderliğimizin sorumluluğunun bilinciyle; tecrübemizi ve gelişen teknolojik imkanları birleştirerek, sektördeki çıtayı daha yükseğe taşımayı bir görev kabul ediyor ve dinamik yapımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 
Arma Havuz ’un betonarme havuz lara oranla daha sağlıklı, daha hijenik, daha pratik, daha dayanıklı, daha ucuz olan prefabrik liner kaplama havuzları, Alman mühendislik ve kalitesiyle üreten Hobby pool firmasının güvencesi altındadır.
 
En önemlisi müşteri memnuniyetini benimsedik; Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayal ettiği şekil ve boyuttaki havuzlara 3-7 gün içerisinde kavuşmalarını, yaşam alanlarına değer katmalarını veya müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun havuz projesini sunarak, güvenilir çözüm ortağınız olmayı başardık.
 
Yazlıkların bahçesinde, villa, site, otel ve tesislerde, özel okullarda, kolej, anaokulu, yuva ve kreşlerde, özel eğitim, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.
WhatsApp chat
WhatsApp chat