Haberler : Duyurular

Prefabrik Havuz Yapımı Kaç Gün Sürer?

06.04.2021

Prefabrik havuz, günümüzün en çok tercih edilen havuz yapma yöntemidir. Herkes tarafından bilinen betonarme havuz yapımına göre farklı koşullar oluşturulup yapılmaktadır. Prefabrik havuz yapımı esnasında bu yüzden birçok avantaj vardır. Hem havuz firması hem de müşteriler için bu avantajlar geçerlidir. Sizler de daha uygun fiyatlarla istediğiniz havuz modelini talep edebilirsiniz.

Havuz yapımı sırasında sayısız havuz modelleri firmamız tarafından karşılanır. Havuz modellerini prefabrik şekilde karşılayabilmekteyiz. Prefabrik havuz yapımı tercih edilmesinde etkili olan unsurlar:

·         Yarı yarıya uygun fiyatlar,

·         Kısa sürede teslimat,

·         Uzun süreli kullanım imkânı,

·         Her ortama uygun olması bulunur.

Özellikle kısa sürede teslimatının yapılması, havuz keyfi yaşamak için çok beklememeye sebep olur.

Prefabrik havuz yapımı firmaların belirttiği süreler içerisinde sağlanabilmektedir. Her havuz firması havuzun yapımı için net bir süre vermeyebilir. Ancak firmamız hem müşterilerin güvenini kazanmak hem de planlı hareket edebilmek için başlangıçta tahmin edilen ve çoğu zaman da firmamızın çalışanları tarafından sağlanan havuz yapım süresini belirtir. Böylece kaç gün içinde havuza sahip olabileceğinizi bilebilirsiniz.

Prefabrik havuz yapımı genel olarak 7 gün gibi kısa sürede karşılanmaktadır. Firma olarak alanlara uyum sağlayabilecek her boyutta havuzu yapabilmekteyiz. En geç 7-10 gün arasında prefabrik havuz tamamlanıp kullanıma hazır hale gelmektedir. Eğer siz de kısa sürede havuz sahibi olmak isterseniz firmamıza telefon numaramızdan ya da internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz modeli bizlere iletmeniz ve adres bilginizi paylaşmanız yeterli olacaktır. 

WhatsApp chat