Haberler : Duyurular

2021 Prefabrik Havuz Dönemi Oldu!

08.09.2021

Geçtiğimiz senelerde havuz firması sektöründe ortaya çıkan prefabrik havuz modelleri bu seneye damgasını vurdu. Kişiler tarafından giderek duyulan ve sahip olduğu avantajlardan dolayı tercih edilen havuz modelleri birçok seveni tarafından olumlu karşılandı. Öyle ki firmamıza gelen taleplerin neredeyse %80’i prefabrik havuz yapımı konusunda oldu.

 

Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin her şehrine sunduğumuz havuz yapımı hizmeti hız kesmeden devam ediyor. Her sene yaz dönemi sonuna yaklaştığımızda firma olarak yaptığımız genel değerlendirmeyi bu sene de oluşturduk. Havuz firması olarak gördük ki bu senenin damga vuran yapısı prefabrik havuz modelleri oldu! Müşterilerimize sayısız üretim ve teslimat gerçekleştirdiğimiz modellerin talepleri hala gelmeye devam ediyor.

 

Sadece yaz dönemi ile sınırlı kalmayan havuz yapımı hizmetimiz tüm yıl boyunca devam ediyor. Yılın henüz bitmemesinden dolayı 2021 yılının tam anlamıyla prefabrik havuz dönemi olacağına bizim şüphemiz yok. Öyle ki ticaret sitelerinde dahi satışlar sunuluyor. Ancak sizi burada uyarmamız gerekiyor. Bilinen alışveriş sitelerinde hazır havuz olarak satılan havuzları alırken dikkatli olmalısınız.

 

Çünkü bu firmalar tarafından hazır olarak sunulan havuz modelleri oldukça dayanıksız olmaktadır. Verdiğiniz parayı kısa sürede boşa çıkaracak modeller olduğu için doğrudan bir havuz firması ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Böylece profesyonel olup olmadığını daha iyi anlayabilirsiniz. Firmamızla telefon numaramız aracılığı ile iletişime geçebilir sizler de döneme damgasını vuran prefabrik havuz yapımı için isteklerinizi oluşturabilirsiniz. Sadece 7 günde üretim ve teslimatı sizlere sağlıyoruz.

 

WhatsApp chat