Haberler : Duyurular

Liner Kaplama Keyfi İle Tanışın

07.07.2022

Liner kaplama ürünlerin yüzde yüz Türk yapımı olması kadar yapmış olduğu işlevde son yıllarda epeyce dikkat çekmesine neden olmuştur. Bu sebepten dolayı hem havuz sahipleri hem de yeni havuz yaptırmak isteyen insanların en çok merak ettiği konular arasında liner ürünler yer almaktadır. Havuzlarına bu kaplama türünü gerçekten yaptırıp yaptırmamakta kararsız kalan insanların sorularına cevap alabilmek için birçok da araştırma yapmaktadırlar.

 

Liner kaplama ürünler havuz içerisine iklimlendirme şansı sunduğundan dolayı ilkbahar ve sonbahar aylarında da havuza daha rahat girebilmenize imkân sunmaktadır. Bunun yanı sıra deprem gibi doğa olaylarında havuzların sızıntı oluşturmasını engelleyerek gereksiz yere masrafa girmenizi de engellemektedir. Bunların yanı sıra anti bakteriyel oluşu havuz temizliği için kullanılan ancak insan sağlığına az da olsa zararı bulunan klor maddesinin minimum seviyelerde kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

 

Prefabrik havuz yapımlarında özellikle tercih edilen liner ürünler tamir edilebilir bir özellik sunuyor oluşundan dolayı da en ufak yırtılma ihtimalinde uygun fiyatlar ile kolaylıkla tamir işlemini tamamlatmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Sizler bu ürün hakkında hala kararsız kalanlardan ya da fonksiyonlarının tüm detaylarını merak edenler arasında yer alıyor iseniz hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak Liner kaplama hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve avantajlarından nasıl yararlanabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz

WhatsApp chat