Haberler : Duyurular

Liner Kaplama Prefabrik Havuz Yapımı

13.02.2023

Kızlarına doğum günü sürprizi yapmak isteyen Neşe Hanım, edinmiş olduğu referanslar sonrasında firmamıza ulaşmıştır.

 

Havuz maliyetleri, prefabrik havuz yapımı hakkında çekinceleri olan Neşe Hanım, gerçekleştirmiş olduğumuz toplantılar neticesinde çekincelerinden arınmış, Liner kaplama prefabrik havuz yapımı konusunda kendisiyle anlaşmaya varılmıştır.

 

Liner kaplama havuz, bakım işlemleri sırasında da ciddi klor seviyesine ihtiyaç duymamaktadır. Dertsiz bir işlem olan liner ürünler hem havuz içerisinin anti bakteriyel olmasına yardımcı olmakta hem de havuz içinin güzel gözükmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde mikrop oluşumuna izin vermemesi ile de en çok tercih edilen havuz mekanizmaları arasında sayılmaktadır.

 

Yaklaşan doğum günü sebebiyle de firmamız hızlı bir şekilde çalışmalara başlamış 7 gün içerisinde liner kaplama prefabrik havuzu kendilerine teslim edilmiştir. İstekleri doğrultusunda kendileri tuz cihazı fiber merdiven ve su perdesiyle havuzlarının keyfini arttırmıştır.

 

Siz de havuz yaptırmak istiyor ve bunun için güvenilir Havuz Firması arıyor iseniz arayışlarınıza son vermenizi rica ederiz. Doğru bir web sitesinde olduğunuzu referanslarımızı incelerken de görebilirsiniz. Havuz Yapımı hakkında kararsız kaldı iseniz ve daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyor iseniz web sitemizde ki iletişim numaralarımız üzerinden müşteri danışanlarımıza rahatlıkla ulaşabilir merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

 

WhatsApp chat