Haberler : Duyurular

İzmir Prefabrik Havuz Yapımı

08.01.2020

Türkiye’nin en önemli turizm şehirlerinden biri olan İzmir’de müstakil bir eviniz var ise ve havuz yaptırmayı düşünüyorsanız çok şanslısınız demektir. 
 
Türkiye’nin her yerine prefabrik havuz kurulumu yapan ve servis desteği sağlayan Arma Havuz size 7 / 24 destek vermektedir. 
 
Prefabrik havuz ve liner kaplama yöntemi ile hayal ettiğiniz havuzlu eve 7 gün içerisinde kavuşabilirsiniz. Evlerde kullanılması düşünülen iki tip havuz modeli vardır. Bunlar betonarme ve prefabrik olmak üzere iki farklı yapım şekli mevcuttur. İzmir’de prefabrik havuz yaptırma düşünceniz var ise inşaat yasaklarından önce yaptırmanız gerekir. Bu yüzden uzun süren şantiyelerden kaçmak yerine 7 gün içerisinde tamamlanan prefabrik havuzları tercih etmeniz size havuz maliyeti ve havuz yapım süresi açısından avantajlar sağlar. Bahçeniz için hangi havuzun uygun olduğu konusunda  uzman ekibimiz size gerekli desteği verecektir. Prefabrik havuz tercih edilecek ise ( bir çok avantajı vardır ) en çok dikkat edilmesi gereken konu liner kaplamada kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğidir. Anti bakteriyel ve % 100 sızdırmazlık sağlayan liner kaplama sizinle ve ailenizle bire bir temas ettiği için hijyen ve sağlık açısından çok önemlidir. 
 
Prefabrik havuz yapımı nda işçilikte en az malzeme seçimi kadar önemlidir. Profesyonel bir hizmet alamadıktan sonra havuzda sorunlar yaşanabilmektedir. Prefabrik havuzlarda satış sonrası destekte çok önemlidir. Bu yüzden Türkiye’nin her yerine servis desteği olan İzmir’de bir çok prefabrik havuz yapmış olan Arma Havuz’u tercih edebilir ve havuzunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.
 
 

WhatsApp chat