Arma Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı
Paylaş

Prefabrik Havuzun Avantajları

Sayfayı İncele

Prefabrik Havuzun Avantajları

Hızlı Kurulum Zamandan Tasarruf, Uygun Maliyet, Yüksek Dayanım, Anti-Bakteriyel ve Hijyenik, Üstün Sızdırmazlık garantisi

1-Hızlı Kurulum:  2 GÜNDE KURULUM VE 5 GÜNDE TESLİMAT
 
Prefabrik havuz yapılacak olan alan belirlendikten sonra alt yapı ve hava şartlarının uygun olması durumunda havuzun kurulumu ve kullanılmaya başlanması 7 gündür.
 
2-Uygun Maliyet: MALİYET %50 DAHA EKONOMİKTİR.
 
Prefabrik havuzların tercih sebeplerinden bir tanesi de ucuz maliyetli olmasıdır. Betonarme havuzların getirdiği yüksek maliyet ve uzun süren inşaat süresi prefabrik havuzlarda mümkün değildir. Betonarme havuzlara göre %50 daha ekonomiktir.
 
3- Yüksek Dayanım:  DAYANIKLI, ESNEK VE GARANTİLİ
 
Prefabrik havuzlar çelik gövdesi ve esnek iç kaplaması sayesinde yer hareketlerinden ve depremlerden etkilenmeden uzun süre kullanılabilmektedir.
 
4- Hijyen: Anti-Bakteriyel ve Hijyenik
 
Prefabrik havuzların iç kaplaması gözeneksiz olup yüzeyinde derz olmadığından dolayı yosun ve bakteri üremesi mümkün değildir. Temizlenmesi gözeneksiz olmasından dolayı çok kolaydır.
 
5- Üstün Sızdırmazlık:
 
Prefabrik havuzlar iç liner kaplaması 700 derecede yerinde kaynatılarak monte edilip kesin sızdırmazlık sağlamaktadır. Bu üstün özelliği sayesinde betonarme havuzların önüne geçmiştir.
 
WhatsApp chat
WhatsApp chat