Arma Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı
Paylaş

Uygun Maliyet 10 Yıl Garanti

Sayfayı İncele

Uygun Maliyet 10 Yıl Garanti

Prefabrik havuzlar tercih sebeplerinin biride uygun maliyetli ve garantili olmasıdır. Betonarme havuzların getirdiği yüksek maliyet ve...

Prefabrik havuzlar tercih sebeplerinin biride uygun maliyetli ve garantili olmasıdır. Betonarme havuzların getirdiği yüksek maliyet, uzun inşaat süresi ve aynı zamanda betonarme havuzlarda yaşanan su kaçırma problemleri prefabrik havuz modelinde söz konusu değildir. Prefabrik havuzlar iç kaplaması ve gövdeleri 10 yıl boyunca garantilidir. Klasik betonarme havuzlardan maliyeti ortalama %50 daha düşüktür.
 
Anti Bakteriyel ve Hijyenik İç Kaplama
 
Prefabrik havuzların iç liner kaplaması sayesinde bakteri ve yosun oluşumunu engeller, betonarme havuzlarda olan, derz aralarında yosun oluşumu , bakteri üremesi söz konusu değildir. Temizlenmesi gözeneksiz yapısı sayesinde çok kolaydır.
 
Depreme karşı %100 sağlamlık
 
Prefabrik havuzlar çelik yapısı ve esnek iç liner kaplaması sayesinde deprem, zemin hareketleri ve benzerleri gibi doğal afetlerden zarar görmeden kalabilmektedir. Prefabrik havuzlar iç liner kaplaması havuzun ölçülerinde üretilip tek parça halinde gelmekdedir ve kesin sızdırmazlık sağlamakdadır.
 
WhatsApp chat
WhatsApp chat