Arma Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı
Paylaş

Havuz Yapımı

Sayfayı İncele

Havuz Yapımı

Prefabrik Panel Havuz Yapımı İçin Adımlar ve Havuz Yapımı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havuz YapımıGünümüzde hem kovid etkileri hem enlasyon hemde ülkemize gelen yoğun göç nedeniyle otel fiyatlarının oldukça yükselmesi ve sınırlı bir tatil imkânı sunması insanların yavaş yavaş kendi evlerine havuz yaptırarak ailesiyle keyifli zamanlar geçirmek istemesine neden olmuştur. 
 
Bu nedenle havuz yaptırmak isteyen kişi sayısı oldukça artmıştır. Havuz yaptırmak isteyen bir kişinin aklında ilk önce üç soru oluşur.
 
  • Hangi Havuz Firması ile Çalışmalayım?
  • Nasıl Bir Havuz Yaptırmalıyım Prefabrik mi Betonarme mi?
  • Havuz yapım fiyatları ne kadar?
 
Bu soruların cevapları aslında çok kolaydır kısaca cevaplarsak,
 
Havuz Yapımı

Hangi Havuz Firması ile Çalışmalayım?

İnsanlar havuz yapımı işlemleri için doğru firmayı nasıl seçebilir. Özellikle havuz firması seçimleri insanların en zorlu kabul ettiği işlemler arasında yer almaktadır. Aradığınız havuz firması, sizinle gerçekten ilgilenen, sorduğunuz sorulara samimyetle cevap veren, referanslarını gösterebilen, fiyat ve kalite konusunda sizi tatmin eden firma olmalıdır.
 

Nasıl Bir Havuz Yaptırmalıyım Prefabrik mi Betonarme mi? 

Sol yıllarda bu sorunun cevabı artık kesinleşti diyebiliriz. Çünkü Prefabrik havuz yapımı işlemlerinin betonarme havuzlara kıyasla çok daha kısa sürede, çok daha ucuz maileyetlerde ve çok daha sağlıklıdır. Ayrıca Klasik Betonarme seramik kaplama havuz yerine Liner Kaplama Prefabrik Havuz hem sızıntılara karşı kesin çözüm üretir hemde antibakteriyel yapsı ile yosunlaşmayı önler.
 

Havuz yapım fiyatları ne kadar?

Havuz Yapımı Fiyatları Tahmin Ettiğinizden daha uygun. Günümüzde nerdeyse bir ailenin 5 yıldızlı otelde 2 haftalık yapacağı bir tatil bütçesine denk gelecek şekilde evlerine havuz yaptırabilirler.  Havuz yapımı fiyatı, yapılacak havuzun ölçülerine, alt yapının müsaitliğine, kullanılacak malzemelerin çeşitliliğine ve çalışacağınız firmaya göre değişiklik gösterir. Kısa bir ipucu verecek olursak havuz yapımı işlemini Nisan ayından önce tamamlamanızı öneririz. Çünkü yaz sezonu başladığında oluşan yoğunluktan havuz teslim süresi ve fiyatı artmaktadır.
 

Prefabrik Havuz Yapımı
Prefabrik Panel Havuzlar % 100 Türk Mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği panel levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle havuz yapımı işlemi gerçekleşir. Diğer Sistem Parçaları Galvenizlenmiş Çelik Arka Ayak Sistemi ,Özel İmalat Alüminyum Ara ve Bağlantı Parçaları ile tamamlanmaktadır. Bu sayede havuz yapımında yüksek mukavemet sağlanmaktadır.
 
Prefabrik Panel Havuz yapımında kullandığımız panellerin yapısı ; Galvaniz Fırınlanmış özel levhalardan oluşur. Toprak altında galvanizlenmiş  olduğu için oksitlenme olmaz.
 
Panellerimiz pas yapmaz, deforme olmaz, mikrop tutmaz, toprak altı etkilerine dayanıklıdır.
 
Havuz yapımında paneller ve iç kaplama folyosu için 10 yıl garanti vermekteyiz. Piyasada inşaatlarda kullanılan dış cephe malzemesi betopan kullanılmaktadır. Toprak altında kalan malzeme zaman içersinde yumuşayarak havuzun çökmesine sebep olmaktadır.
 
 
WhatsApp chat
WhatsApp chat